Lövöldözés volt Tel-Avivban, többen megsebesültek
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságLegalább két ember életét vesztette és többen megsebesültek csütörtök este Tel-Aviv belvárosi szórakozónegyedében egy lövöldözésben – közölték az izraeli egészségügyi hatóságok.
A Magen David Adom, a helyi egészségügyi gyorsszolgálat beszámolója szerint a belváros több helyszínéről is jelentettek lövéseket. Közlésük szerint
hat embert szállítottak kórházba, hárman súlyos, illetve kritikus állapotban voltak.
Az Icsilov kórház szerint két ember meghalt és másik nyolc sebesültet kezelnek.


