Lezuhant egy amerikai drón Aranyosgyéresnél
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságLezuhant egy gyakorlatozó MQ–9 Reaper típusú amerikai drón csütörtök délután az erdélyi Aranyosgyéres közelében. A baleset nem követelt áldozatokat. A román védelmi minisztérium megerősítette a hírt az Agerpres hírügynökségnek.
A jelentés szerint a drónt amerikai katonák vezérelték egy gyakorlaton. A pilóta nélküli repülőgép az aranyoslónai légi támaszpont felé tartott, amikor mintegy három kilométerre a leszállópályától a mezőre zuhant, és kigyulladt. Emberek nem tartózkodtak a közelben.


