Magas rangú kínai vezetővel tárgyalt Orbán Viktor
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA magyar–kínai kapcsolatok aktuális helyzete kiemelt téma volt.
Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap hivatalos látogatás keretében első alkalommal fogadta Csao Lö-csit, a Kínai Országos Népi Gyűlés Állandó Bizottságának elnökét a Karmelita kolostorban – tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

A tárgyalás kiemelt témája volt a magyar–kínai gazdasági kapcsolatok aktuális helyzete, valamint az együttműködés fejlesztésének további lehetőségei.


