BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Kis piac, kis pénz, kis esés

Mindössze 1,6 milliárd forintos forgalom mellett viszonylag széles sávban ingadoztak az árfolyamok a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT), és a BUX enyhe csökkenéssel napi mélypontjának közelében zárt. Az utolsó percek visszaesése az OTP és a Mol rovására írható, hiszen mindkét blue-chip az utolsó kötéssel került minimumára. Ezzel szemben a végén jól tartotta magát és az indexet a Matáv és a Richter, utóbbi ismét 14 ezer forint fölé került.

Úgy tűnik, hogy megszűnt a vételi nyomás a BorsodChemnél, bár a 14 millió forintos forgalom még így is a mezőny negyedik helyét eredményezte. A TVK kismértékben drágult, az Egis egy árlépésközzel zárt alacsonyabban.

A Démászt a végén mélyen a névérték alá nyomták le, a Synergon viszont az utolsó kötésnek köszönheti a pozitív zárást. A Rába egész nap erős mínuszban forgott, és ezúttal a NABI kurzusa is lefelé mozdult.

Címoldalról ajánljuk

Tovább a címoldalra

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.