Lemondott Mol-igazgató
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságLemondott a Mol Rt. igazgatósági tagságáról Macher Ákos, aki 1999 februárja óta töltötte be ezt a pozíciót. Macher az Állami Privatizációs és Vagyonkezelő (ÁPV) Rt. delegáltja volt a testületben. Az idén júliusban a Postabank igazgatóságába is beválasztották.
A Mol egyébként 2002. október 11-re már korábban rendkívüli közgyűlést hívott össze, melyen napirendi pont új igazgatósági tag választása is. Az ÁPV két igazgatósági tag jelölésére jogosult, személyi javaslatait a közgyűlésen is előterjesztheti. (VG)


