BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Csúszik a BÉT kampánya

Némi csúszást szenved a Budapesti Értéktőzsde szemléletformáló kampánya, mivel eddig nem sikerült kiválasztani a kampány kivitelezését végző céget. Mint ismert, a nyertes kilétéről eredetileg március elején szándékoztak dönteni, azonban az időpont kissé hátrébb tolódott. Tegnapi közleményében a tőzsde azt közölte, hogy tegnap sem került sor a nyertes kiválasztására. A második fordulóba jutott 11 pályamunka áttanulmányozására és a pályázók meghallgatására már sor került, de ez nem bizonyult elegendőnek a döntéshez. A tender kiírója a legelőnyösebb pályázat kiválasztása érdekében az beküldött anyagok további kiértékelését tartja szükségesnek, s ennek alapján az elbírálási határidőt március 28-áig meghosszabbítja. Ennek megfelelően ezen a napon kerül majd sor az eredményhirdetésre, a nyilvánosság tájékoztatása mellett.

A szemléletformáló kampány célja a torz lakossági megtakarítási szokások megváltoztatása, az emberek megismertetése a modern pénzügyi eszközök kínálta befektetési lehetőségekkel. (VG)

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább a címoldalra

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.