BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Tovább esett a BUX

A Budapesti Értéktőzsde legfontosabb indexe fél kettőig 2,25 százalékkal, azaz 471 ponttal zuhant. A BUX a nap hátralévő részének 20428 ponttról vág neki.

A vezető papírok közül 3 százalék feletti zuhanást produkált az OTP, és a Mol is. A bankpapírral 2,5 milliárd forintos forgalmat bonyolítottak le eddig, és az utoljára 6870 forinton született rá kötés. Az olajipar céggel ennél nagyobb - 3,4 milliárdos - volumen mellett folyt a kereskedés, amelynek során az árfolyam 16750 forintig zuhant.

A Richter, és az Mtelekom árfolyama csupán néhány tized százalékkal esett - a távközlési cég papírjai 805, a nagyobbik gyógyszergyártóéi 33025 forinton forogtak fél kettőkor.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.