Új vezetőség áll a BÉT élére
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Budapesti Értéktőzsde igazgatósági tagságának változását jelentette be ma reggel a tőzsde.
Az igazgatóság új tagjai: Patai Mihály, az UniCredit Bank vezérigazgatója, Mohai György a tőzsde vezérigazgatója, és Barlai Róbert az OTP treasury vezetője. A kis részvényesek meglepetésére azt is bejelentették a sajtótájékoztatón, hogy Fatér Gyula, Szabó Ferenc és Szalay-Berzeviczy Attila korábban lemondtak az igazgatósági tagságukról. A BÉT új elnöke Patai Mihály lett, míg az alelnök Michael Buhl, a Wiener Börse vezetője.


