Ha még van szlovák koronája, szabaduljon tőle!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságVégleg lejáróban a szlovák korona: az euró bevezetése után már csak holnapig fogadják el a bankok az érméket
A szlovák koronaérméket a kereskedelmi bankok már csak ma és holnap váltják be, ezt követően egyedül a Szlovák Nemzeti Bankban szabadulhatunk meg tőlük, 2013-ig - írja az Új Szó, szlovákiai magyar nyelvű napilap.
A papírpénzeket 2009 végéig váltják be a kereskedelmi bankok. A jegybank ennél lényegesen nagyvonalúbb, hiszen korlátlan ideig euróra váltja a párnacihából előkerülő koronás bankókat.


