Egyre több háztartás tőzsdézik
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz elmúlt bő egy évben ismét aktivizálták magukat a tőzsdén a hazai magánbefektetők.
Az erősebb jelenlétre utal, hogy a teljes részvényállományból a harmadik negyedévben 5,7 százalék volt a háztartások kezén, szemben a korábbi években megszokott négy százalék körüli értékkel.
A brókercégek is egyre inkább figyelnek erre az ügyfélkörre, folyamatosan fejlesztve szolgáltatásaikat. Az elemzők szerint az új beszállók többsége a jövőben is marad a parketten, keresve a kedvező befektetési lehetőségeket.


