Már nem kell koronában megadni az árakat Szlovákiában
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságSzlovákiában januártól már nem kell duálisan, koronában is feltüntetni az üzletekben eladásra kínált termékek, szolgáltatások árait, csak euróban.
A kereskedők az összeget felkerekíthetik, bár azt állítják, nem kell drágulástól tartani, nem élnek majd vissza a helyzettel. Ám a szlovákiai vásárlók egyre kevésbé bíznak az efféle kijelentésekben – írja a pozsonyi Új Szó.


