Az Union Biztosító 11,2 százalékkal, 28,8 milliárd forintra növelte díjbevételét tavaly – áll a társaság tegnap ismertetett közleményében.
A kezelt vagyon 12 százalékkal emelkedett, az adózás előtti eredmény pedig 32 százalékkal, egymilliárd forint fölé nőtt.
A jó teljesítmény mögött az Union tájékoztatása szerint a nem életbiztosítási üzletág gyors növekedése áll. Az erről a területről származó díjbevétel 18,7 milliárd forint volt tavaly. Jól ment 2009-ben az anyacégnek, a Vienna Insurance Groupnak is: árbevétele első alkalommal lépte át a 8 milliárd eurós szintet. n VG
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.