Ismét csúcson az arany
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Az elmúlt hét második felében új rekordokat ért el az arany ára, és a piac a következő időszakban további drágulásra számít. A nemesfém elérte az unciánkénti 1240 dollár feletti szintet, s egyre többen vannak, akik szerint az 1300 dollár feletti szintek is megcélozhatók. Az aranyvásárlások mögött meghúzódó legfontosabb érv a nemesfém biztonságos befektetési funkciója. Az arany mellett népszerű lett más nemesfém is. Így például a júliusi szállítású ezüst 37 centtel, 1,9 százalékkal, 19,66 dollárra emelkedett unciánként.


