Kilenc tőzsdei cég fizet osztalékot
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságIgaz, a Richter az elmúlt 94 esztendő legmagasabb jutalmát adja tulajdonosainak a részvényenkénti 770 forinttal, a „nagyok” közül többen azonban inkább visszaforgatják a nyereséget, és az akvizíciókra, fejlesztésekre koncentrálnak.
Osztalékfizetésről végül kilenc társaság döntött, hozzájuk később még társulhat a Zwack. A Magyar Telekom, az Egis és az áramszolgáltatók a szokásokhoz híven juttatnak a nyereségből a részvényeseknek, a Mol, az OTP, a TVK, a Rába és az FHB inkább tartalékolásra fordítja a profitot. Némi meglepetést az Állami Nyomda okozott a várakozásoknál is gyengébb eredményével.


