BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Gyengélkedve kezdett a BUX

A pénteki záró értékéhez képest 0,01 százalékkal gyengült.

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 3,39 pontos csökkenéssel, 36 344,50 ponton nyitott hétfőn. A pénteki záró értékéhez képest 0,01 százalékkal gyengült.

Fotó: VG

Az elemzők szerint a nemzetközi hangulat befolyásolja hétfőn a Budapesti Értéktőzsde kereskedését. Varga Zoltán, az Equilor Befektetési Zrt. szenior elemzője korábban azt mondta, hogy pénteken sikerült felfelé korrigálnia a hazai részvénypiacnak, párhuzamosan a nemzetközi befektetői hangulat javulásával.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.