BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Pluszban zárt a magyar tőzsde, vegyesen futottak az európai mutatók

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Pozitív volt a budapesti börze, míg mínuszban zárt a frankfurti és a párizsi tőzsde, London zöldben pompázott. A forint erősödött.

  • Veszteséggel indult a kereskedés a BÉT-en, majd nehéz nap után pozitívra fordult záráskor.
  • Húzódik az OTP történelmi csúcsa, tovább erősödhet a Mol.
  • A részvénypiac forgalma 4,0 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek a pénteki záráshoz képest.
  • Eladta egyik leányvállalatát az Alteo.
  • London erősödött, míg Párizs és Frankfurt gyengélkedett.
  • Nemzeti ünnep miatt hétfőn zárva vannak az amerikai tőzsdék.
  • Erősödött a forint.
  • Fotó: Shutterstock

    Csökkenő forgalomban mérséklődött BUX a héten

    A vezető részvények a Richter kivételével erősödtek.

     

    Google News Világgazdaság
    A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

    Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.