BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Emelkedett a BUX

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A részvénypiac forgalma délelőtt 4,1 milliárd forint volt.

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a változatlan nyitás után emelkedett csütörtökön délelőtt. 

A BUX 12.08 órakor 55 555,34 ponton állt, ami az előző, szerdai záróértékéhez képest 640,80 pontos, 1,17 százalékos emelkedés, a csütörtöki nyitásnál 640,80 ponttal magasabb.

Fotó: Shutterstock

A részvénypiac forgalma délelőtt 4,1 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest. 

  • A Mol 36 forinttal, 1,32 százalékkal, 2766 forintra erősödött.
  • Az OTP-részvények ára 375 forinttal, 2,00 százalékkal, 19 160 forintra nőtt.
  • A Magyar Telekom árfolyama 1,0 forinttal, 0,23 százalékkal, 436 forintra emelkedett.
  • A Richter-papírok árfolyama 5 forinttal, 0,06 százalékkal, 8900 forintra erősödött.
Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.