BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Tovább emelkedett a BUX

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A részvényindex a keddi nyitásnál 324,43 ponttal magasabb értéken áll.

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 20,67 pontos nyitás után tovább emelkedett kedden délelőtt. 

A BUX 11.30 órakor 52 134,90 ponton állt, ami az előző, hétfői záróértékéhez képest 345,10 pontos, 0,67 százalékos emelkedés, a keddi nyitásnál 324,43 ponttal magasabb.

Fotó: Kallus György / VG

A részvénypiac forgalma délelőtt 5,3 milliárd forint volt, a vezető részvények a Richter kivételével emelkedtek az előző napi záráshoz képest. 

  • A Mol 20 forinttal, 0,79 százalékkal, 2536 forintra erősödött.
  • Az OTP-részvények ára 190 forinttal, 1,07 százalékkal, 17 890 forintra nőtt.
  • A Magyar Telekom árfolyama 2,0 forinttal, 0,46 százalékkal, 434 forintra emelkedett.
  • A Richter-papírok árfolyama 20 forinttal, 0,24 százalékkal, 8425 forintra csökkent.
Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.