Középtávú stratégia jön a DM-Kertől
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA DM-Ker pénteken bejelentette, hogy a növekedési stratégiájának megvalósítása érdekében január 20. napján létrejött a társaság tőzsdei tanácsadó testülete. A testület dolga többek közt a DM-Ker középtávú tőkepiaci stratégiájának megalkotása, az abból eredő javaslatok és feladatok megfogalmazása az igazgatóság részére. A testület tagjai állandó bennfentes személynek minősülnek.


