Tízmilliárdos üzletet kötött az Alteo és a Mol
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz Alteo nyerte meg a Mol 37,5 MWp kapacitású algyői naperőművére vonatkozó fővállalkozói pályázatot, így a Magyarország legnagyobb kiterjedésű szénhidrogénmezőjén zajló beruházásnak a fővállalkozója lesz – jelentette be a tőzsdén a megújuló energiát hasznosító közműcég.

A tervezési és engedélyeztetési szakaszt követően a projekt helyszíni kivitelezési munkái tervezetten 2025 tavaszán kezdődnek meg és 2026 áprilisában fejeződnek be.
A felek egy csaknem 11 milliárd forint értékű fővállalkozói szerződést írtak alá.


