A BUX a napot 1,46% emelkedés után 14076 ponton zárta 14,5 milliárd forint forgalom mellett. Bár sokáig úgy tűnt, hogy a csütörtöki nap is a stagnálás jegyében fog telni, de a délutáni órákban az OTP megtörte a csendet és erőteljes emelkedésbe kezdett. A bankapapíron kívül erősödött még a Matáv és a Richter árfolyama is, de a MOL továbbra sem tért magához. Az OTP erősödését követte a kisebbik bankpapír, az FHB is.
A blue chipek vegyesen zártak: MATÁV 788 (+1,16%), MOL 11 600 (-1,19%), OTP 5 540 (+4,53%), Richter 22 520 (+0,09%). (eBroker)
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.