Ónodi-Szűcs Zoltán az új egészségügyi államtitkár
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaságemmi Ónodi-Szűcs Zoltán, az Állami Egészségügyi Ellátó Központ (ÁEEK) főigazgatója lesz az új egészségügyi államtitkár – írta szombaton a Magyar Idők. Zombor Gábor személyes és családi okokra hivatkozva szeptember 30-i hatállyal mondott le, azóta Beneda Attila megbízottként vezeti a területet.
Ónodi-Szűcs Zoltán orvos, egészségügyi szakmenedzser. 2003 óta vesz részt az egészségügy szervezésében. Először a debreceni egészségügyi szolgálatot vezette, 2006-tól a városban működő Kenézy kórház főigazgatójaként dolgozott, egy éve az azóta átszervezett GYEMSZI főigazgatója.


