E héten plusz egy havi működési pénzt kapnak az egészségügyi intézmények
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Januárban az egészségügyi szolgáltatók háromszor jutnak finanszírozáshoz: január első munkanapjaiban 6 milliárd forintos többletforrást, valamint az októberi havi teljesítményük után járó havi finanszírozást megkapták.
Ezen a héten további egy havi működési költséget utal az OEP a kórházaknak és szakrendelőknek az ágazati szakmai szövetségekkel megkötött megállapodásnak megfelelően.
Ezzel a teljesítés és a finanszírozás közötti eddigi három hónapos átfutási idő két hónapra rövidül - tájékoztatott a szaktárca sajtóosztálya.


