BUX 50,904.91
-1.00%
BUMIX 4,315.39
+1.05%
CETOP20 2,297.16
-0.29%
OTP 17,380
-1.22%
KPACK 11,800
-29.76%
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
ZWACK 16,700
0.00%
-3.48%
ANY 1,560
0.00%
RABA 1,365
-1.09%
0.00%
-0.48%
+2.06%
+3.60%
OPUS 230.5
+3.83%
+1.19%
+2.78%
-1.39%
OTT1 149.2
0.00%
+0.84%
MOL 2,410
-0.99%
-2.89%
ALTEO 1,715
+0.29%
+3.36%
-1.23%
EHEP 1,765
-0.28%
+0.41%
+1.77%
MKB 1,972
0.00%
0.00%
+3.59%
+0.70%
+4.00%
0.00%
SunDell 38,800
0.00%
-3.17%
+1.35%
+1.23%
-2.35%
NUTEX 16.06
-0.12%
Forrás
RND Solutions
Világgazdaság

Micsoda hajnal lesz: Húsz perc alatt négy magyar döntő Rióban!

Nem fog unatkozni, aki a magyar sportolókat figyeli ma. Rióban három úszónk lesz a döntőkben, elkezdődik az atlétika a női súlylökésben szintén magyar döntőssel, folytatja a férfi vízilabdacsapat, és érdemes lesz figyelnünk a vitorlázást, a cselgáncsot, az ökölvívást és az evezést is.

Érdemes lesz fentmaradni hajnalig: alig húsz perc leforgása alatt három magyar érdekeltségű úszódöntőt is tartanak, és ugyanekkor tartják a női súlylökés döntőjét is, ahova Márton Anita bejutott. Hosszú Katinka három győzelem után száll újra vízbe, de döntőt úszik Cseh László és Kapás Boglárka is. A délutáni programban a férfi vízilabdacsapatért szurkolhattunk, de a cselgáncsra és a lövészetre is érdemes figyelni. Drukkolhatunk egy ökölvívónak is, és persze a nap egyik legfontosabb programjaként kezdődnek az atlétikai versenyek.

Az olimpia augusztus 12-i magyar programja:

14:00. vízilabda, férfi csoportmeccs, Magyarország-Japán 17-7

14:00. lövészet, férfi kisöbű szabadpuska fekvő, alapverseny - 10. Sidi Péter, 42. Szabián Norbert

14:35. hétpróba, 100 m gát -  17. Krizsán Xénia, 21. Zsivoczky-Farkas Györgyi

15:00. cselgáncs, férfi +100 kg, a 16-ba jutásért, nyolcaddöntők, negyeddöntők - Bor Barna a nyolcaddöntőig jutott

15:05. női súlylökés, selejtező - Márton Anita továbbjutott

15:50. hétpróba, magasugrás - 10. Zsivoczky-Farkas, 18. Krizsán

15:55. férfi diszkoszvetés, selejtező - 9. Kővágó Zoltán - továbbjutott

17:50. evezés, férfi egypár C/D középfutam - 1. Pétervári-Molnár Bendegúz, a C-döntőbe jutott

18:00. ökölvívás, férfi 75 kg nyolcaddöntő - Harcsa Zoltán kiesett

18:00. vitorlázás, női (23. Cholnoky Sára) és férfi (25. Gádorfalvi Áron) szörf 10., 11., 12. futam, férfi (32. Vadnai Benjámin) és női (16. Érdi Mária) Laser 7., 8. futam - a rossz idő miatt elhalasztva

18:29. úszás, női 50 m gyors, előfutam - 25. Molnár Flóra, nem jutott tovább

18:58. úszás, férfi 1500 m gyors, előfutam - Rasovszky Kristóf nem jutott tovább

19:30. férfi 20 km-es gyaloglás - Helebrandt Máté nem jutott tovább

20:10. úszás, férfi 1500 m gyors, előfutam - Gyurta Gergely nem jutott tovább

20:58. úszás, férfi 4x100 m vegyesváltó, előfutam - Magyarország nem jutott tovább

1:35. hétpróba, súlylökés - Zsivoczky-Farkas, Krizsán

3:00. női súlylökés, döntő - Márton

3:05 hétpróba, 200 m - Zsivoczky-Farkas, Krizsán

3:03. úszás, női 200 m hát, döntő - Hosszú Katinka ezüstérmes

3:12. úszás, férfi 100 m pillangó, döntő - Cseh László ezüstérmes

3:20. úszás, női 800 m gyors, döntő - Kapás Boglárka bronzérmes

Kapcsolódó cikkek