Óriási az érdeklődés Barcelonában a BL-döntő iránt
Több mint kilencszer annyi jegyet igényeltek a Barcelona drukkerei a BL-döntőre, mint amennyi rendelkezésre áll.
A nyolcezer belépőt a csapat sorsolja a klubtagok között. A Barcelona május 17-én a párizsi Stade de France-ban játssza a döntőt az Arsenallal.
A csapat rajongótábora az elmúlt évek sikeres szereplésének és nem utolsósorban Ronaldinhónak köszönhetően jelentősen emelkedett. A Barcelona klubtagjainak száma például 135 ezerre nőtt. Sokan csak azért lettek klubtagok, hogy részt vehessenek a döntőre szóló belépők sorsolásán.
További hatezer jegy is elérhető a szurkolók számára. Igaz, a RACC autóklub, amely a csapat egyik főszponzora, csak csomagban, azaz úttal együtt értékesít jegyeket. Hétezer belépőt pedig a Barcelona a szponzorok és a játékosok között oszt ki.


