BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

A bloggerek akadályozzák meg a politikusok garázdálkodásait?

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság

Az egyre befolyásosabb bloggerekről ír a National Review Online. Az internetes naplók szerzői kezdenek a washingtoni törvényhozóik idegeire menni, mert nem hagyják a politikusokat szabadon garázdálkodni az adófizetők pénzével. Trent Lott szenátor, a republikánus szenátusi többség egykori vezetője a következőket mondta például az egyik ilyen weboldalról: „Csak annyit akarok mondani a Porkbusters-ről, hogy kezdem őket rohadtul unni. Csak a baj van velük egészen Katrina óta.”

A bloggerek módszere, hogy késlekedés nélkül értesítik az állampolgárokat a pazarló washingtoni költekezésről, amelynek hatására a polgárok reklamálnak választott képviselőiknél. Mindezen túl a bloggerek által keltett felhajtást gyakran felkapja a mainstream média is, így még többekhez eljutnak az adófizetők pénzének elherdálásáról szóló hírek. (mno)

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.