Böngésznek és leveleznek a diákok
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA főiskolai hallgatók körében az elmúlt hetekben végzett felmérés szerint a legtöbben levelezésre és böngészésre használják az internetet, és ezeket tartják a leginkább fontosnak, illetve hasznosnak is a világháló funkciói közül. Az is kiderült, hogy a hallgatók elsősorban az ár és a hálózati lefedettség mértéke alapján választanak internetszolgáltatót – olvasható a Pannon jelentésében. VG

