Dolgozókat toboroznak az egri kórházba
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz egri Markhot Ferenc kórházban a HospInvest osztályonként, szakmai csoportonként eljuttatta a személyre szóló munkaszerződéseket a dolgozóknak.
Mára több százan aláírták a szerződésüket. A cég lapunkhoz eljuttatott közleményében úgy fogalmazott: bizakodással várja, hogy szeptember 1-jén minél nagyobb létszámmal vegye át a működtetést, de mivel nem csak a minimális, hanem a teljes létszámra szüksége van, megkezdte a felkészülést a létszámfeltöltésre, a mai nappal elindította a munkaerő-toborzást.


