11-gyel verték a görögöket pólósaink
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságNagyarányú győzelmet aratott férfi vizilabda-válogatottunk a pekingi olimpián.
A Kemény-legények azt követően, hogy első meccsükön 10-10-es döntetlent játszottak az újdonsült Európa-bajnok Montenegróval, második mérkőzésüket már megnyerték. A magyar válogatott áldozata Görögország volt: a mieink szép játékkal, könnyedén 17-6-ra győztek.


