A Debreceni Egyetem kezében a kazincbarcikai kórház üzemeltetése
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Debreceni Egyetem nyerte a Kazincbarcikai Városi Kórház hosszú távú üzemeltetésére kiírt pályázatot - írja az MTI alapján a Klubrádió.
A városi képviselőtestület nagy többséggel döntött a debreceni pályázat mellett.
Szitka Péter, a település szocialista polgármestere azt mondta: rövid határidőn belül sor kerülhet a szerződéskötésre, minden apró részletre odafigyelnek majd.


