Nincs gáz! A Zoltek is csökkentette a termelést
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságNegyedére csökkentette termelését az építőiparban használt szénszálakat gyártó Zoltek Kft. az ukrán-orosz gázvita kapcsán megszűnő gázimport és korlátozás miatt - írja a Reuters.
A Zoltek a második gázkorlátozási kategóriába tartozik.
Ma több vállalat küldte haza alkalmazottait, mivel gáz híján nem tudták folytatni a termelést. A Szuzukinál hétfőig kényszerpihenőre küldték a dolgozókat.


