A mobilmédiában erősebb Európa
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságEurópa állhat a mobilmédiás fejlődés élére, itt az Egyesült Államokénál legalábbis gyorsabb fejlődésre lehet számítani – állítja egy friss kutatás. A The Kelsey Group szerint a mobil-keresőreklámokból származó bevételek a 2008-as 39 millió után 2013-ban elérhetik a 2,3 milliárd eurót Nyugat-Európában. Az USA-ban a tavalyi 27 millió euró után 2013-ban is csak 1,6 milliárdot érhetnek el. Európa előnyének oka a mobilkészülékek nagyobb száma. Tavaly Nyugat-Európában 499 mil-liót birtokoltak a felhasználók, szemben az amerikai 266 millióval. Médiainfó


