Az okos telefonok még bírják
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Magyarországon is kevesebb mobiltelefont adnak el, mint korábban, a viszszaesés akár két számjegyű is lehet. A mobil hazai megjelenése óta az idén csökkent először az előfizetők száma.
A hazai értékesítés mintegy 90 százaléka a szolgáltatókon keresztül zajlik, náluk ez évtől megfigyelhető, hogy háttérbe szorulnak a feltöltőkártyás modellek, miközben előtérbe kerülnek az ingyenmobillal kínált havidíjas konstrukciók.


