A Ford visszahív 4,5 millió autót
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságKénytelen visszahívni az USA-ban 4,5 millió gépkocsit a Ford, miután kiderült: a tempomatkapcsoló túlmelegedhet és lángra kaphat. Ez az autógyár nyolcadik visszahívási akciója ebben az évtizedben, ez összesen 14 millió járművet jelent, az ok ugyanaz a kapcsoló. A jelenlegi intézkedés 1992-ig viszszamenőleg több modellt is érint. Bár az adatok azt jelzik, a legtöbb érintett járműnél a probléma nem jelent valódi veszélyt, a visszahívással szeretnék megnyugtatni a vásárlókat – olvasható a cég közleményében. VG


