Bognár Szörp: pórul járt dolgozók
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságHónapok óta nem tudja kifizetni a dolgozók elmaradt béreit a pölöskei Bognár Szörp Kft. felszámolója, mert az üzem volt ügyvezetője a törvényes határidőt többszörösen túllépve sem adta át a zárómérleget – közölte a felszámoló Marosholding Kft. ügyvezetője. Szabó Tibor úgy fogalmazott: amíg a zárómérleg nincs a birtokában, a bérgarancia-alapból sem tudja lehívni a dolgozók elmaradt bérének és végkielégítésének fedezetét. Több mint száz dolgozónak összesen 200-210 millió forint jár még, a cég elleni követelés együttesen pedig mintegy 2,5 milliárd forint. A pölöskei ingatlanvagyont 1,7 milliárd forintos jelzálog terheli. MTI-Eco


