Kevesebb amerikai lakás fogyott
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA várakozásokkal ellentétben nem nőtt, hanem csökkent a használtlakás-értékesítések száma az USA-ban – derül ki a National Association of Realtors jelentéséből. Az adókedvezmények és az alacsony árak ellenére úgy tűnik, hogy a kereslet továbbra is igen gyenge; augusztusban mindössze 5,1 millió használt lakás talált gazdára, 2,7 százalékkal kevesebb, mint júliusban. Bloomberg


