Rémy: jobb lett a második negyed
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságEurópa egyik nagy szeszesital-gyártó csoportjának, a párizsi székhelyű Rémy Cointreau-nak 0,7 százalékkal, 362,7 millió euróra esett az árbevétele folyó üzleti éve első, szeptemberben zárult felében – írta a Bloomberg. Jó hír ugyanakkor, hogy már csak a pezsgőüzletág bevétele esett, míg a meghatározó konyaküzletágé 7,6 százalékkal nőtt, főleg a felfutó ázsiai piacok és a kedvező devizaárfolyam-változások jóvoltából. Európában a brit és a német piac bővülése még nem tudta pótolni az oroszországi konyakeladások csökkenését. VG


