Az állam hajlandó beszállni a Malévba
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA magyar állam hajlandó tulajdoni részt szerezni a Malévban és a finanszírozásban szerepet vállalni a jövőben – jelentette ki Oszkó Péter pénzügyminiszter tegnap. A tulajdoni rész szerzése nem jelenti szükségszerűen részesedés vásárlását, ugyanis a magyar államnak jelentős követelései vannak a Malévval szemben, így a tulajdonszerzés úgy is megvalósulhat, hogy a meglévő követelések alakulnak át állami részesedéssé – tette hozzá. MTI-Eco


