Igazgatóváltás a Metrónál
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságNovember 1-jétől Dávid Gábor vevőmenedzsment-igazgatóként és az igazgatóság tagjaként csatlakozott a Metro Kereskedelmi Kft.-hez. A szakember korábban a Citibank magyar és cseh marketingigazgatói posztján dolgozott, ahol öt évet töltött. A Citibank előtt több marketinges és értékesítési pozícióban dolgozott az Unilevernél, ahol hét évig tevékenykedett, azelőtt pedig a General Electricnél volt projektvezető. Utóbbi 15 évét mindig a vevők és a vásárlók kiszolgálásával kapcsolatos feladatokkal töltötte. Dávid Gábor mérnöki és közgazdasági diplomával is rendelkezik nemzetközi kapcsolatok szakon, illetve elvégezte az MBA-t is az ENPC párizsi egyetemén. n VG


