A válság ellenére bővít a Vodafone
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz idén négyszáz fős bővítést tervez a Vodafone, egyfelől a Budapesten működő globális pénzügyi, másfelől a Miskolcra települt regionális ügyfélszolgálati központban – jelentette be Beck György, a hazai leánycég vezérigazgatója, akit mától a társaság igazgatósági elnökévé is kineveztek.
A cég áprilistól létrehozta az új mobilalkalmazásokkal foglalkozó üzletfejlesztési ágazatát, amelynek vezetésével azt a Simó Györgyöt bízták meg, aki hasonló területen dolgozott az elmúlt években a versenytárs Magyar Telekomnál.


