Kinevezések az atomerőmű élére
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Paksi Atomerőmű (PA) Zrt. nemrég megújult igazgatósága Baji Csabát (46) választotta az igazgatóság elnökévé, Bánfi László (42) a felügyelőbizottság elnöke lett. Baji Csaba a Magyar Villamos Művek Zrt. (MVM) vezérigazgatója, és tagja a cég igazgatóságának. Korábban az atomerőmű vezérigazgatója volt.
Bánfi László az MVM Zrt. vezető jogtanácsosa, jogi igazgatója. A fő tulajdonos MVM előterjesztésére a szeptember 13-i rendkívüli közgyűlés hívta vissza a vezető testületek tagjait, egyben megválasztotta a PA új tisztségviselőit. A közgyűlés Hamvas Istvánt vezérigazgatóvá nevezte ki.


