Nem bocsátják el az igazgatókat
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságTarlós István főpolgármester külföldről leállíttatta Szentes Tamás egészség- és szociális ügyekért felelős főpolgármester-helyettes kórházigazgatókkal folytatott tárgyalásait – közölte tegnap a Főpolgármesteri Hivatal. Tarlós leszögezte, hogy egyetlen egészségügyi intézményvezetőt sem bocsátanak el.


