Villamost és vonatokat is gyártana nekünk a Bombardier
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság"Sok lehetőség nyílt vállalatunk számára Magyarországon, ahol bővíteni kívánjuk a több éve, két itteni érdekeltségen keresztül kiépített együttműködéseinket is" - jelentette ki a most folyó háttérbeszélgetésen Chris Antonopuolos, a Bombardier Transportation kereskedelmi és üzletfejlesztési elnök-helyettese.
E lehetőségek a Magyarország számára rendelkezésre álló uniós fejlesztési forrásokkal vannak összefüggésben. "Ezt a többmilliárd forintot Magyaroroszágnak mielőbb fel kell használnia infrastruktúra fejlesztésre, vagy gördülőállománybeszerzésre, különben elvész" - Oliver Schmidt, a cég személyszállításért felelős elnök-helyettese.
További részletek a holnapi Világgazdaságban


