Baleset miatt lezárták az M1-est Komáromnál
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságKigyulladt egy autóbusz az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalán, ezért az autósokat a műszaki mentés idejére Komáromnál az 1-es útra terelik - tájékoztatta a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense hétfő este az MTI-t.
Léber Gabriella elmondta, a balesetben személyi sérülés nem történt. Az autósok Ácsnál térhetnek vissza az autópályára.


