Ferrari-hamisítókra csaptak le a spanyolok
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságNyolc embert tartóztattak le és 19 autót foglaltak le a spanyol rendőrök, amelyet a Ferrari feljelentése nyomán indítottak márkavédjegy-bitorlás miatt. A Valenciában lévő „gyárat” és a madridi forgalmazót is felszámolták, 17 Ferrari és 2 Aston Martin utánzatot foglaltak le. Néhány leendő tulajdonos már ki is fizette a vételárat.


