Munkába állt az NMHH új elnöke
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAugusztus 21-én elfoglalta hivatalát Dr. Karas Monika, a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság elnöke. Dr. Karas Monikát a miniszterelnök javaslatára Áder János köztársasági elnök kilenc évre nevezte ki az NMHH élére.
Az elnök tájékozódott a hatóság folyamatban lévő ügyeivel kapcsolatban, a szakmai vezetőkkel áttekintette a legfontosabb feladatokat, illetve az elnöki döntést igénylő kérdéseket – közölte az MNHH.


