Még mindig nagyok a késések a győri és a szolnoki vonatoknál
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságDélig fokozatosan helyreáll a rend, már kevesebbet késnek a vonatok a hegyeshalmi és az újszászi vasútvonalon - tájékoztatta a Mávinform hétfő délelőtt az MTI-t.
A Budapest-Győr-Hegyeshalom vonal Almásfüzitő és Komárom közötti szakaszán már megjavították a felsővezetékeket, amelyek korábban mindkét vágány fölött leszakadtak. Az arra közlekedő vonatok utasainak 25-30 perces késésre kell számítaniuk délelőtt.
A Budapest-Újszász-Szolnok vonalon felszabadították a pályát a korábban meghibásodott mozdonytól, a torlódások miatt azonban néhány vonat még mindig 80-100 perces késéssel közlekedik a déli órákig - írták.


