Bizottsággal szabályozná a kormány az e-útdíj bírságait
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA kormány szerdai ülésén döntött arról, hogy az elektronikus útdíjjal kapcsolatos bírságok méltányos szabályozásának kialakítására egy bizottságot hoz létre, amelybe meghívja a fuvarozók érdekképviseleti szervezeteinek vezetőit - közölte a kormányszóvivő az MTI kérdésére.
Giró-Szász András hozzátette: a kormány részéről a bizottságba a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium, Nemzetgazdasági Minisztérium és Belügyminisztérium delegál tagokat.


