Indul a harmadik műszak a győri Audiban
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAugusztus közepétől három műszakos termelésre áll át az Audi győri járműgyára - közölte az Audi Hungaria Motor Kft. az MTI-vel kedden.
A lépés oka alapvetően az, hogy a prémium modellek iránt magas a kereslet. A tájékoztatás szerint több mint 3000 munkatárs dolgozik a járműgyártásban.


