Tűzoltók vonultak ki a 3-as metró egyik állomásához
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságPótlóbuszok járnak az Árpád hídtól Újpest Központig a 3-as metró vonalán. Az újpesti végállomásra tűzoltók vonultak ki nagy erőkkel.
Nem jár a 3-as metró az Árpád hídtól észak felé vezető szakaszon. A metró helyett pótlóbuszok közlekednek - írja a hvg.hu.
A BKK a Facebook-oldalán járműhibával magyarázza a metróközlekedés leállítását.
A hvg.hu úgy tudja, az Újpest Központhoz nagy erőkkel vonultak ki a tűzoltók, de további részleteket egyelőre nem tudni az esetről. Kollégájuk egy tűzoltóautót és két parancsnoki autót látott a helyszínen.


